Найщиріші вітання ЮВІЛЯРУ від імені народних депутатів України

Gerb-Ukrainy

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

№ 04-18/13-618 від 24 квітня 2017 р.


Шановний Олександре Марковичу!

Від імені народних депутатів України — членів Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Ювілею!!!

Все Ваше життя є прикладом сумлінного та відповідального ставлення до державної справи. Служба в правоохоронних органах, наполеглива наукова та викладацька діяльність, законотворча діяльність сформували Вас як високопрофесійну, порядну та досвідчену особистість, яка твердо й впевнено йде до намічених цілей через усі життєві перипетії.

На кожному етапі Вашої професійної і науково-педагогічної діяльності, що стала сенсом Вашого життя, Ви проявляєте високу відповідальність та вимогливість до себе і оточуючих, що сприяє зростанню Вашої майстерності та професіоналізму. Окремі віхи Вашої самовідданої праці позначені вагомими відзнаками: доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України, заслужений юрист України та цілим рядом надзвичайно відповідальних посад, в тому числі і головування в Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Ваші книги: «Генерал мімиции советует и предупреждает», «Слідчий — моя професія». «350 років мого життя». «Інтерпол», «Автопортрет політика», «Мир преступлений в литературе и искусстве» та багато інших монографій, підручників, посібників стали настільними книгами для правоохоронців, юристів, студентів та багатьох інших людей, адже Ваша багатогранна творчість виразилась не тільки в області юриспруденції!

Своїми глибокими знаннями і багатим досвідом Ви щиро ділитеся з оточуючими Вас людьми.

Ваші наукові досягнення, що викладені у багатьох наукових працях, забезпечують динамічний поступ юридичної науки, а втілення результатів досліджень — її розвиток. Ваш безцінний досвід є взірцем і яскравим прикладом служіння українському народові.

Вас завжди відрізняв такт у роботі з людьми, наполегливість і цілеспрямованість, широкий кругозір і уміння знаходити правильні рішення в складних ж иттєвих ситуаціях.

Ви наділені хорошими людськими рисами. За все це Ви користуєтесь заслуженим авторитетом та повагою.

У цей святковий для Вас і Вашої родини день бажаємо Вам. шановний Олександре Марковичу, міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, радості, добробуту, сімейної злагоди, подальших успіхів на тернистій ниві юриспруденції, плинної праці на благо нашої Держави, нашої Батьківщини.

З повагою Голова Комітету, А.Кожем’якін.